image Kategorie image
+Podpěry antén
+Kabely
+Parabolické antény
+WIFI ROUTRY
+Antény FM a TV
+Multiswitche
+LNB (konvertory)
->Optický příjem satelitů
+Pasivní prvky
+Zásuvky
+Konektory
+Nářadí
+Zesilovače
+Hlavní stanice
+DVB-T přijímače
+Karty a příslušenství
+DVB - S (satelitní
      přijímače)

image Rychlé hledání image
image
 
Vložte hledaný text nebo přejděte na Pokročilé vyhledávání
image
image
Optický příjem satelitů
image

image
Vyberte si prosím..
image
Zobrazení: Zobrazovat jen položky skladem: ano / Na dotaz Seřadit dle:
TFA010, 10dBm optický attn. (307690)
TFA010, 10dBm optický attn. (307690)
Optický útlum 10 dB TFA10 Typ konektoru: FC/PC Velikost útlumu: 10 dB objednací č: Triax 307690 ...>>
235 CZK
Skladem: Na dotaz Koupit
TFB 001 optická spojka Adaptor barrel (307684)
TFB 001 optická spojka Adaptor barrel (307684)
Optická spojka FC/PC-FC/PC Spojka FC/PC-FC/PC Triax TFB001 ...>>
25 CZK
Skladem: Na dotaz Koupit
TFC 1 Optický kabel G 657A 1m (307661)
TFC 1 Optický kabel G 657A 1m (307661)
Optický kabel 1 m, TFA01 , singlemode, ocelové opletení, LSZH Pro single modové použití Triax TFC ...>>
141 CZK
Skladem: Na dotaz Koupit
TFC 10 Optický kabel, G.657A, 10m
TFC 10 Optický kabel, G.657A, 10m
Optický kabel 10 m, TFC10, singlemode, ocelové opletení, LSZH Singlemodové optické vlákno Triax TFC ...>>
350 CZK
Skladem: Na dotaz Koupit
TFC 100 Optický kabel 100m (307671)
TFC 100 Optický kabel 100m (307671)
Optický kabel 100 m, TFC100, singlemode, ocelové opletení, LSZH Singlemodový optický kabel Triax ...>>
3.693 CZK
Skladem: Na dotaz Koupit
TFC 15 Optický kabel, G.657A, 15m
TFC 15 Optický kabel, G.657A, 15m
Optický kabel 15 m, TFC15, singlemode, ocelové opletení, LSZH Singlemodový optický kabel Triax TFC ...>>
480 CZK
Skladem: Na dotaz Koupit
TFC 20 Optický kabel, G.657A, 20m
TFC 20 Optický kabel, G.657A, 20m
Optický kabel 50 m, TFC20, singlemode, ocelové opletení, LSZH Singlemodový optický kabel Triax TFC ...>>
760 CZK
Skladem: Na dotaz Koupit
TFC 3 Optický kabel, G.657A, 3m (307662)
TFC 3 Optický kabel, G.657A, 3m (307662)
Optický kabel 3 m, TFC03, singlemode, ocelové opletení, LSZH Single módové vlákno Triax TFC 3 ...>>
170 CZK
Skladem: Na dotaz Koupit
TFC 30 Optický kabel G 657A 30m (307667)
TFC 30 Optický kabel G 657A 30m (307667)
Optický kabel 30 m, TFC30, singlemode, ocelové opletení, LSZH Singlemodový optický kabel Triax TFC ...>>
765 CZK
Skladem: Na dotaz Koupit
TFC 40 Optický kabel, G.657A, 40m (307668)
TFC 40 Optický kabel, G.657A, 40m (307668)
Optický kabel 40 m, TFC40, singlemode, ocelové opletení, LSZH Singlemodový optický kabel Triax TFC ...>>
950 CZK
Skladem: Na dotaz Koupit
TFC 5 Optický kabel, G.657A, 5m (307663)
TFC 5 Optický kabel, G.657A, 5m (307663)
Optický kabel 5 m, TFC05, singlemode, ocelové opletení, LSZH Singlemodové optické vlákno Triax TFC ...>>
250 CZK
Skladem: Na dotaz Koupit
TFC 50 Optický kabel, G.657A, 50m (307669)
TFC 50 Optický kabel, G.657A, 50m (307669)
Optický kabel 50 m, TFC50, singlemode, ocelové opletení, LSZH Singlemodový optický kabel Triax TFC ...>>
1.300 CZK
Skladem: Na dotaz Koupit
TFC 75 Optický kabel G 657 A 75m (307670)
TFC 75 Optický kabel G 657 A 75m (307670)
Optický kabel 75 m, TFC75, singlemode, ocelové opletení, LSZH Singlemodový optický kabel Triax TFC ...>>
2.000 CZK
Skladem: Na dotaz Koupit
TOL 32 optical LNB* w/PSU (307610)
TOL 32 optical LNB* w/PSU (307610)
Optické LNB Triax TOL 32 Optické LNB Triax TOL 32 pracuje na vlnové délce 1310 nm Na výstupu z ...>>
7.043 CZK
Skladem: Na dotaz Koupit
TOS02 2 way optical splitter (307632)
TOS02 2 way optical splitter (307632)
Triax TOS 02 - optický rozbočovač do dvou směrů Optický rozbočovač s jedním vstupem a dvěma ...>>
450 CZK
Skladem: Na dotaz Koupit
TOS04 4 way optical splitter (307634)
TOS04 4 way optical splitter (307634)
Triax TOS 04 - optický rozbočovač do čtyř směrů Optický rozbočovač s jedním vstupem a čtyřmi ...>>
2.226 CZK
Skladem: Na dotaz Koupit
TOS08 8 way optical splitter
TOS08 8 way optical splitter
Triax TOS 08 - optický rozbočovač do osmi směrů Optický rozbočovač s jedním vstupem a osmi ...>>
2.800 CZK
Skladem: Na dotaz Koupit
TOU 232*ODU Kit (307614)
TOU 232*ODU Kit (307614)
TOU 232 ODU kit (SAT + DVB-T) Obsahuje TWL 01 LNB, ODU 32 převodník metalika-optika Jedná se o ...>>
8.650 CZK
Skladem: Na dotaz Koupit
TVQ 06 Re-converter Quatro
TVQ 06 Re-converter Quatro
Optické vlastnosti Vlnová optická délka 1310/1550 nm Optický rozpočet PON TOL 32, TOU 232 (max.): ...>>
3.850 CZK
Skladem: Na dotaz Koupit
Zobrazeno 119 (z 19 produktů) Počet produktů na stránce Celkem stran:  1 
image Nákupní košík víceimage
image
..prázdný
image
image Bestsellery image
image
01.TFB 001 optická spojka Adaptor barrel (307684)
02.TFC 30 Optický kabel G 657A 30m (307667)
image
image Hodnocení víceimage
image
Zatím nikdo nehodnotil
image
image Zprávy víceimage